07 Νοεμβρίου 2022

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΩΝ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2022-2023 [08.11 έως 19.11.2022]

Παρακαλούνται όσοι φοιτητές έχουν πάρει μετεγγραφή στο Τμήμα Περιβάλλοντος της Σχολής Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023, να προσκομίσουν στη Γραμματεία του Τμήματος από την Τρίτη 8-11-2022 έως την Παρασκευή 19-11-2022 τα απαραίτητα δικαιολογητικά τα οποία επικαλέστηκαν στην αίτησή τους προς το Υ.ΠΑΙ.Θ. προκειμένου να μοριοδοτηθούν.

Επιπλέον των αναφερόμενων δικαιολογητικών θα πρέπει να προσκομιστούν τα εξής:

1. Ευκρινές φωτοαντίγραφο Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας
  2. Μία έγχρωμη φωτογραφία τύπου ταυτότητας

Η υποβολή των δικαιολογητικών μπορεί να πραγματοποιηθεί είτε δια ζώσης ή να αποσταλούν είτε με ταχυδρομείο είτε με υπηρεσία ταχυμεταφοράς στη διεύθυνση:

Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας

Τμήμα Περιβάλλοντος

Γαιόπολις, Π.Ο. Λάρισας-Τρικάλων

ΤΚ 41500 Λάρισα

Υπ’ όψιν: κα Τσιτσιβά Αλεξία

Παρακαλούμε ο φάκελος των δικαιολογητικών να είναι πλήρης προκειμένου να ολοκληρωθεί η εγγραφή στο Τμήμα μας. Μετά την ολοκλήρωση του ελέγχου θα ενημερωθείτε από την Γραμματεία του Τμήματος για την αποδοχή ή την απόρριψη της μετεγγραφής σας. Έως ότου να επικοινωνήσει η Γραμματεία μαζί σας δεν θα ζητήσετε τη διαγραφή σας από τα αντίστοιχα Τμήματα προέλευσης.